Unieś włosy u nasady – kilka wskazówek

Jeśli chcesz podnieść włosy u nasady, wypróbuj kilka różnych technik. Niektóre z nich to suchy szampon, stosowanie serum zwiększającego objętość i podcinanie włosów u nasady. Możesz również wypróbować spray do stylizacji lub użyć pianki do stylizacji.

Suchy szampon

Odpowiednio zastosowany suchy szampon podnoszący włosy u nasady może pomóc nadać włosom większą teksturę i pełnię. Dodaje również włosom blasku i tekstury, co może być pomocne, jeśli masz tłustą skórę głowy. Suchy szampon wyciąga olej ze skóry głowy i rozprowadza go równomiernie na włosach. Ilość potrzebnego szamponu zależy od grubości i tekstury włosów.

Suchy szampon nie ma silnego zapachu, więc można go stosować po treningu lub locie, aby odświeżyć włosy – cytat ten został zgłębiony przez redakcję strony qxc.pl. Najlepsze jest to, że nie pozostawia on na włosach uczucia kredowego ani tłustego. W przeciwieństwie do lakieru do włosów, suchy szampon wchłania się w pasma włosów, dzięki czemu włosy wyglądają na grubsze.

Przed zastosowaniem suchego szamponu, upewnij się, że dokładnie wmasowałeś go w skórę głowy. Pozwól, by formuła wsiąkła we włosy przez około dwie minuty. Możesz również użyć palców do wmasowania szamponu w skórę głowy. Dzięki temu produkt zostanie rozprowadzony na włosach, a Twoje włosy będą uniesione na drugi dzień.

Serum zwiększające objętość

Serum zwiększające objętość działa na poszczególne pasma, aby dodać im więcej gęstości, oomph i elastyczności. Jest skuteczne na mokrych i suchych włosach i może być stosowane bezpośrednio u nasady. Formuła poprawia również zdrowie skóry głowy. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, stosuj ją po umyciu włosów i osuszeniu ich ręcznikiem.

Chloe Metzger jest zastępcą dyrektora ds. urody w Cosmopolitan, gdzie nadzoruje strategię rozwoju i treści redakcyjne. Jej pasja do pielęgnacji skóry, trendów w urodzie i nowych produktów kosmetycznych doprowadziła ją do recenzowania różnych produktów, aby pomóc czytelnikom znaleźć najlepsze produkty do poprawy ich wyglądu.

Podpinanie włosów u nasady

Podniesienie włosów u nasady to prosty sposób na nadanie fryzurze wyrazistego charakteru. Pamiętaj jednak, by zachować ostrożność. Musisz pamiętać, że cienkie włosy są wrażliwe na ciepło. Dlatego też, przed użyciem narzędzi do stylizacji, należy wybrać odpowiednie ustawienie temperatury. Najpierw przetestuj temperaturę, kierując gorące powietrze na dłoń, a następnie użyj tej samej temperatury na skórze głowy.

Innym sposobem na podniesienie włosów u nasady jest nałożenie na mokre włosy pianki do stylizacji. Po wykonaniu tej czynności, przeczesz włosy grzebieniem. U nasady włosów zastosuj także spray utrwalający. Następnie możesz użyć narzędzi do stylizacji.

Podcinanie odrostów to kolejny popularny sposób na uzyskanie pożądanego uniesienia. Technika ta pozwoli Ci uzyskać objętość u nasady włosów. Możesz także użyć wielu produktów do stylizacji włosów, które zostały stworzone specjalnie dla włosów kręconych, by dodać im objętości. Niektóre żele również mogą dodać objętości.

TRESemme Volume Thickening Spray

TRESemme Volume Thickening Spray wykorzystuje technologię ukierunkowanego rozpylania, która skupia formułę zwiększającą objętość u nasady włosów. Dzięki temu zapewnia maksymalne uniesienie i objętość. Spray może być stosowany na mokre lub suche włosy. To łatwy i szybki sposób na dodanie włosom lekkiej objętości.

Ten lekki spray kondycjonujący pozwala zachować objętość, jednocześnie zapobiegając puszeniu się włosów. Wystarczy nałożyć go na wilgotne włosy od nasady aż po same końce. Pomoże Ci to zachować świeżość fryzury przez cały dzień i doda jej subtelnego uniesienia. Jest to również świetny sposób na utrzymanie fryzury w ryzach, ponieważ kontroluje jej elektryzowanie się. Lekka formuła przylega również do poszczególnych pasm włosów, zapewniając im wyjątkowe utrwalenie i teksturę.

Kupując produkt do podniesienia nasady włosów, pamiętaj o uwzględnieniu rodzaju i struktury Twoich włosów. Pomoże Ci to wybrać produkt odpowiedni do Twoich potrzeb. Aby uzyskać najlepszy efekt, warto zmieszać podkład z innymi produktami zwiększającymi objętość.

Podobne tematy